0

روتر مش جدید Velop MX4200 Linksys منحصراً با StarHub راه‌اندازی می‌شود

روتر مش

روتر مش جدید Velop MX4200 Linksys منحصراً با StarHub راه‌اندازی می‌شود. مدتی طول کشید اما سرانجام سیستم شبکه مش Linksys Velop MX4200 در سنگاپور در دسترس قرار گرفت. 

ویژگی های روتر مش Velop MX4200

به‌طور خلاصه، Velop MX4200 یک روتر کلاس AX4200 با سه باند است که برای پرچم‌داران Mx4200، velop مقرون‌به‌صرفه تر است.این دو دارای طرح و اندازه یکسان ولی از نظر عملکرد باهم متفاوت هستند. Velop MX4200 یک پردازنده چهار هسته‌ای ۱٫۴ گیگاهرتزی دارد و در دو شبکه ۵ گیگاهرتزی به ترتیب سرعت ۶۰۰ مگابیت بر ثانیه را در ۲٫۴ گیگاهرتز و ۱۲۰۰ مگابیت بر ثانیه و ۲۴۰۰ مگابیت بر ثانیه ارائه می‌دهد.

در مورد درگاه‌ها، Velop MX4200 دارای یك USB 3.0، یك پورت WAN گیگابیت اترنت و سه پورت LAN اترنت Gigabit است. اما، این روتر مش یک پورت LAN کمتر از Velop MX5300 دارد.

 

روتر مش

Linksys Velop MX4200 به‌عنوان بخشی از پیشنهاد جدید WiFi Pro هوشمند خود، به‌طور انحصاری از StarHub در دسترس خواهد بود.

طبق گفته Linksys و StarHub، اگر یک Velop MX4200 در یک مکان مرکزی قرار داده شود برای اکثر افراد یک آپارتمان در سنگاپور کافی است. کاربرانی که انتظار بیشترین عملکرد را دارند یا در خانه‌های بزرگ‌تر زندگی می‌کنند، قطعاً باید دو یا حتی بیشتر برای تشکیل شبکه مش انتخاب کنند.

همچنین درباره شبکه‌های این روتر مش، Velop MX4200 می‌توانند آن‌ها را با روترهای دیگری تشکیل دهند که از فن‌آوری مش Linksys پشتیبانی می‌کنند مانند MR8300″

علاوه بر این، آن‌ها همچنین گفته‌اند که دارندگان StarHub Velop MX4200 می‌توانند در آینده نزدیک منتظر ویژگی‌های دیگر روتر باشند. این ویژگی‌های جدید انتخاب فرکانس دینامیکی (DFS) و حالت بازی است که تأخیر را به حداقل می‌رساند. Linksys Velop MX4200 به طور انحصاری از StarHub در دسترس خواهد بود و به‌عنوان یک روتر رایگان (۳۹۹ دلار آمریکا) برای همه مشترکان برنامه‌های پهنای باند فیبر ۲ گیگابیت بر ثانیه همراه خواهد بود. هزینه این طرح ماهانه ۶۲٫۹۰ دلار استرالیا است. این پیشنهاد هم برای مشتریان جدید و هم برای مشتریان قدیمی که در حال استفاده هستند، اعمال می‌شود. این مشتریان همچنین ۱۲ ماه اشتراک رایگان در دیزنی دریافت می‌کنند.

موبایل گلکسی F42 5G نمونه جدید گلکسی A22 5G باشد!
>

روترهای اضافی Velop MX4200 را می‌توانید با پرداخت ۱۲ دلار در ماه و به مدت ۲۴ ماه خریداری کنید. مشتریان موجود StarHub که هنوز واجد شرایط عقد مجدد قرارداد نیستند، می‌توانند یک Velop MX4200 را با هزینه یک‌بار ۲۸۸ دلار یا ۱۲ دلار استرالیا در هرماه به مدت ۲۴ ماه خریداری کنند.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *