0

طراحی گوشی هوشمند ویوو اس ۹ برخی از مشخصات این گوشی را فاش می کند

طراحی گوشی هوشمند ویوو اس ۹

امروز پوستری از گوشی هوشمند ویوو اس ۹ منتشر شد که می‌گوید این گوشی با دوربین سلفی دوگانه و تراشه دیمنسیتی ۱۱۰۰ معرفی می‌شود.

ویوو در حال آماده سازی گوشی هوشمند دیگری از سری ویوو اس (Vivo S) است تا  به بازار عرضه کند. دستگاه مورد نظر نام مستعار Vivo S9 را به همراه خواهد داشت و ظاهراً این شیبه ویوو وی ۲۰ پرو (Vivo V20 Pro) خواهد بود. تاکنون ، مشخصات و طراحی پایه V20 Pro در چندین تلفن هوشمند دیگر ویوو مجدداً مورد استفاده قرار گرفته است. به جز از پردازنده،، ویوو اس ۹ نیز طبق یک پوستر رسمی که منتشر شده است، از این قاعده مستثنی نخواهد بود.

ویوو امروز به Weibo اطلاع داده که قصد دارد پوستر ویوو اس ۹ آینده خود را فاش کند. این پوسترطراحی گوشی را تأیید می‌کند و اعلام می‌دارد که در ۳ مارس (۱۳ اسفند) نیز ارائه می‌ؤود. ما به راحتی می‌توانیم یک دوربین سه گانه از طریق پوستر مشاهده کنیم. این تیزر در مورد دوربین‌های عقب، اطلاعات زیادی را بروز نمی‌دهد اما تأیید می‌کند که این گوشی دارای یک دوربین سلفی ۴۴ مگاپیکسلی است. به لطف مشخصات ویوو وی ۲۰ پرو می‌دانیم که اس ۹ احتمالاً دارای ماژول دوربین سلفی دوگانه با دوربین اصلی ۴۴ مگاپیکسلی و اولترا واید ۸ مگاپیکسلی است. دوربین ها در داخل یک ناچ گسترده قرار می‌گیرند.

طراحی گوشی هوشمند ویوو اس ۹

پوستر همچنین در گوشه پایین سمت راست خود یک متن دارد که این موضوع  تأیید می‌کند که این برند یک نسخه دیگر نیز با نام ویوو اس ۹ ای نز معرفی خواهد شد که از دوربین سلفی ۳۲ مگاپیکسلی برخوردار خواهد شد. ما اعتقاد داریم که این نسخه خاص در کنار نسخه معمولی اس ۹ در تاریخ ۳ مارس معرفی خواهد شد.

تغییر نام سامسونگ گلکسی A22 به F22 در بازار هند
>

پوستر مذکور، گوشی اس ۹ را در دو گزینه‌ی رنگ را نشان می دهد ، با این حال، به لطف وب سایت رسمی این شرکت چینی، می‌دانیم که یک گزینه‌ی سوم نیز برای انتخاب رنگ این گوشی وجود دارد که آن هم رنگ سفید است.

طبق گزارش‌های قبلی،ویوو اس ۹ دارای تراشه دیمنسیتی ۱۱۰۰ پلتفرم موبایل مدیا تک (MediaTek Dimensity 1100 SoC) را در بطن خود دارد. همچنین گوشی دیگر این برند یعنی نسخه‌ی اس ۹ ای نیز از تراشه‌ی ۸۲۰ دیمنسیتی مدیاتک پلتفرم موبایل (Dimensity 820 SoC) بهره می‌برد. هر دو تراشه از نسل پنج ارتباطات مویابل یعنی ۵G نیز بهره می‌برند. البته این موضوع نی کاملا واشح است که تراشه دیمنسیتی ۱۱۰۰ مطمئناً سطح عملکردی فراتر از نسخه ۸۲۰ را ارائه می‌دهد. این پردازنده گل سر سبد و پرچمدار این شرکت است.

gizchina برچسب‌ها:

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *