0

بروزرسانی جدید واتساپ۲۰۲۱

بروزرسانی جدید واتساپ

ادعا میشود که در بروزرسانی جدید واتساپ ۲۰۲۱ بر روی ویژگی از بین بردن عکس ها و تصاویر کار میکند

وب سایت طرفداران واتساپ WABetainfo  یک توییت تند را منتشر کرد که در آن به تفصیل و با جزییات، درمورد پیام رسان هایی که روی این ویژگی کار میکنند توضیح داد.

به گفته منابع آن ها واتساپ یکی از آن پیام رسان هاست و در حال توسعه یک ویژگی است که در آن عکس‌ها و تصاویر در چت میتوانند به صورت خودکار تخریب شوند.‌

این بروزرسانی جدید واتساپ کمی بد و خشن به نظر میرسد ولی چیزی که واتساپ در واقعیت به آن پرداخته این است که هر فرد بتواند با حفظ حریم شخصی خود، عکس ها و تصاویر را ارسال کند. استفاده از این قابلیت جدید واتساپ باعث می‌شود که عکس ها پس از مدت زمان مشخصی از چت پاک میشوند و یا نمیتوان آن‌ها را ذخیره کرد.

 

بروزرسانی جدید واتساپ

 

در این توییت اشاره میشود که، این قابلیت را در اینستاگرام هم میبینیم.

این ویژگی نیز در حال حاضر در پیام رسان‌های محبوبی مثل تلگرام هم وجود دارد. طبق گفته WABetainfoa، تیم توسعه واتساپ هنوز دنبال راهی برای شناسایی اسکرین شات‌ها برای عکس‌هایی که خود به خود از بین میروند اجرا  نکرده است. همچنین آن‌ها عکس‌های مخرب را به نمایش گذاشته‌اند.

این بروزرسانی جدید واتساپ با یک پیش نمایش معمولی و با یک گزینه اضافی ظاهر می‌شود، آیکنی که به مخاطب امکان میدهد برای فعال کردن گزینه از بین بردن عکس روی آن ضربه بزند.

نماد و آیکن این تصاویر و عکس ها یک عدد است، که احتمالا یک تایمر مدت زمان در دسترس قرار گرفتن عکس و یا هنگامی که از چت خارج می‌شود را نشان میدهد. اواخر سال گذشته واتساپ ویژگی مشابهی را پیاده سازی کرد. با این قابلیت، ناپدید و از بین بردن پیام ها را میتوان فعال کرد یا برای چت‌های یک به یک و گروهی آن را غیر فعال کرد.

تلگرام اصلی جدید و حذف پیام ها به صورت خودکار
>

پس از فعال شدن این آیکن در واتساپ پیام‌ها خود به خود پس از هفت روز حذف می‌شوند. با این حال پیام‌ها باز هم میتوانند در حافظه ذخیره شوند زیرا از عکس‌های صفحه، پاسخ های کپی و پیست های معمولی در امان نیست و در صورت فعال بودن بارگیری خودکار در تلفن نیز ذخیره می‌شود.

برای دیدن مطالب بیشتر در مورد واتساپ، فراموش نکنید از منبع این خبر مطلع شوید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *