0

چگونه کانال یوتیوب بسازیم؟(راهنمای قدم به قدم)

https://www.androidauthority.com/how-to-set-up-youtube-channel-1005963/

شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که چگونه کانال یوتیوب بسازیم؟ کانال یوتیوب راهی سریع و آسان برای دسترسی به تعداد زیادی مخاطب است. در این مقاله با آموزش قدم‌به‌قدم ساخت کانال یوتیوب با جی تک نیوز همراه باشید.


دو میلیارد نفر به طور ماهانه از این سرویس استفاده می‌کنند. البته در یوتیوب رقابت بسیار زیادی وجود دارد به طوری که هر دقیقه بیش از ۵۰۰ ساعت ویدیو در یوتیوب بارگذاری می‌شود؛ بنابراین برای موفقیت در یوتیوب باید از دیگران متمایز شوید.

چگونه کانال یوتیوب بسازیم

چگونه کانال یوتیوب بسازیم

اولین چیزی که برای ایجاد کانال یوتیوب نیاز داریم یک حساب گوگل است. این حساب نه‌تنها امکان دسترسی شما به یوتیوب را می‌دهد بلکه امکان استفاده از کلیه‌ی سرویس‌های گوگل از جمله جی میل، مپس و فوتوز را هم فراهم می‌کند.

بعدازاین که حساب گوگل خود را ساختید، وارد یوتیوب شده و روی عکس خود در گوشه‌ی بالا سمت راست کلیک کنید و سپس تنظیمات را انتخاب کنید. اکنون باید گزینه‌ای به نام «ایجاد یک کانال جدید» را مشاهده کنید روی آن کلیک کنید.

در این مرحله باید تصمیم‌گیری کنید که می‌خواهید یک کانال شخصی داشته باشید یا یک کانال تجاری. درصورتی‌که کانالتان شخصی و به نام خودتان است روی گزینه‌ی «ایجاد کانال» کلیک کنید. اگر می‌خواهید با نام یا برند تجاری خود کانال بسازید روی گزینه‌ی استفاده از کسب‌وکار با نام دیگرو درنهایت روی «ایجاد» کلیک کنید.

ممکن است در برخی موارد از شما خواسته شود تا حساب کاربری خود را تائید کنید. تمام کاری که لازم است انجام بدهید این است که شماره تلفن خود را اضافه کنید در این مرحله از شما سؤال می‌شود که کد تائید از طریق پیام کوتاه ارسال شود یا از طبق تماس صوتی برایتان ارسال شود. یکی را انتخاب کرده و ادامه را بزنید. کد تأییدی دریافت کردید را وارد کنید و دوباره روی ادامه کلیک کنید.

 Samsung Galaxy Watch 4 با دسترسی Google Maps, Play Store عرضه می شود.
>

مراحل گام‌به‌گام راه‌اندازی کانال یوتیوب

• اگر حساب کاربری گوگل ندارید، یک حساب بسازید.
• به وب‌سایت یوتیوب بروید و وارد سیستم شوید.
• روی تصویر خود در بالا سمت راست کلیک کنید
• روی «تنظیمات» کلیک کنید
• روی گزینه‌ی «ایجاد یک کانال جدید» کلیک کنید
• تصمیم بگیرید که آیا کانالی به نام خود یا نام تجاری می‌خواهید.
• نام کانال خود را تایپ کنید و روی «ایجاد کانال» کلیک کنید.
• در صورت تأیید حساب خود، شماره تلفن خود را تایپ کنید، پیامک یا تماس صوتی را انتخاب کنید و گزینه‌ی «ادامه» را بزنید.
• کد تائید را وارد کنید و برای ورود و راه‌اندازی کانال یوتیوب خود روی گزینه «ادامه» کلیک کنید.

تبریک میگوییم شما اکنون با موفقیت یک کانال یوتیوب برای خودتان ساخته‌اید اما این اولین قدم است برای داشتن یک کانال حرفه‌ای باید ابتدا عکس پروفایل و توضیحاتی در مورد خودتان یا کارتان را اضافه کنید. برای این کار روی گزینه‌ی «سفارشی کردن کانال» کلیک کنید و تنظیمات دلخواهتان را آنجا وارد کنید این کار بسیار ساده است بنابراین در اینجا به جزییات آن نمی‌پردازیم.
پس از تنظیم همه‌ی موارد حالا کانال شما آماده‌ی بارگذاری ویدیو است.
و نکته‌ی آخر این‌که برای داشتن یک کانال جذاب و حرفه‌ای باید بتوانید فیلم‌های خود را با استاندارد حرفه‌ای تولید کرده تا بتوانید از کانالتان کسب درامد کنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *